+48 605218092

Dom do wynajęcia

Termin rezerwacji
dla


Dwupoziomowy apartament LENA o powierzchni 160 m2 - przeznaczony dla 8-12 osób.


I poziom - 80m2 obejmuje: kuchnię, salon z kominkiem, dużą sypialnię, łazienkę oraz hol. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty takie jak: płyta ceramiczna, piekarnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, exspres do kawy, czajnik bezprzewodowy oraz potrzebne przybory kuchenne, bez których nie byłoby możliwe przygotowanie domowych potraw. Duży, przestronny salon z widokiem na Śnieżkę, a w nim kominek, który stworzy niezapomniany nastrój zimą po nartach, a latem po górskich wycieczkach, stół dla 10 osób, narożny wypoczynek z funkcją spania (jeśli zajdzie taka potrzeba) oraz TV. Sypialnia wyposażona w duże łoże małżeńskie, dwie szafki nocne oraz dużą komodę. W sypialni jest również duży rozkładany narożnik, ława, fotel i telewizor. Łazienka z prysznicem i WC.
II poziom - 80m2 obejmuje trzy niezależne sypialnie (każda dla dwóch osób) oraz dużą łazienkę. Sypialnia nr 1 z balkonem i widokiem na Śnieżkę - wyposażona w duże łoże małżeńskie, dwie szafki nocne oraz przestronną szafę w zabudowie i  telewizor. Sypialnia nr 2 wyposażona w dwa łóżka pojedyncze, dwie szafki nocne, szafę i telewizor. Sypialnia nr 3 wyposażona w dwa łóżka pojedyncze, dwie szafki nocne, szafę i telewizor. Łazienka z narożną wanną, bidet i WC. Dla rodziców na wyposażeniu łóżeczko dziecięce. A ponadto specjalnie przygotowane pomieszczenie na sprzęt sportowy. Na terenie zielonym apartamentu jest plac zabaw dla dzieci - dwie huśtawki, zjeżdzalnia, mini ścianka wspinaczkowa oraz abona. Dla Gości na wyposażeniu gril, parasol przeciwsłoneczny, stól i krzesła. Apartament posiada Wi-Fi (w cenie). Serdecznie zapraszamy. W ofercie apartamentu jest możliwośc wpożyczenia rowerów .

W okresie cało rocznym, oprócz świąt i wolnych weekendów.
Cena: dla 8-miu osób 500,00zł, 8-12 osób 700 zł.  Dzieci do lat dwóch bezpłatnie .

Wciągu roku wynajem na minimum 2 doby.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych oraz długich weekendów cena dla4- 5-ciu osób 420,00 zł za każdą następną osobę 60,00 zł . W tym czasie udostępnimy apartament na minimum 4 doby.

W sylwestra i Nowy Rok cena dla 8-miu osób 720,00 zł za każdą następną osobę 80,00 zł . W tym okresie udostępnimy apartament na minimum 3 doby. Oraz w okresie letnim od 25 czerwca do 31 sierpnia minimum 3 doby.
 

Wypożyczenie rowerów  1-dzień 20 zł .

W CENIE WYNAJMU SĄ RĘCZNIKI I POŚCIEL.

Rezerwację uważamy za dokonaną w chwili wpłaty zaliczki w wysokości 30% na konto bankowe ; PKO BP KOWARY 84 1020 2124 0000 8702 0191 3839 .

Pozostałą kwotę należy uiścić w dniu przyjazdu .

Doba zaczyna się o godzinie 15,00 a kończy o 10,00 .